Chcę eksportować mój produkt tutaj
Gotowe!

Twoja prosta droga na świat

Poznaj drogę do największego konsumenckiego rynku na świecie!

Dlaczego warto?

Zaoszczędź czas i pieniądze

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynkach zagranicznych Chin, Rumunii i Francji, możesz znacznie taniej spróbować sprzedać swój produkt. Każde wejście na nieznany rynek wiąże się z barierami i ryzykiem !

Zwiększ swoją sprzedaż

Rynek w Polsce jest poukładany i trudny ze względu na ogromną konkurencję. Zwiększ swoją sprzedaż poprzez dywersyfikację rynków odbiorczych.

Przejrzyste warunki współpracy

Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci jak wygląda współpraca z naszą firmą, oraz podpowiemy najlepsze rozwiązania.

MT Quality

Dołącz do elitarnego klubu MT Quality

MaxTrade Spółka Akcyjna proponuje producentom w krajowym i zagranicznym współpracę w ramach Klubu MT Quality.

Firma MaxTrade SA w Polsce współpracuje z siostrzaną firma zarejestrowaną w Chińskiej Republice Ludowej. MaxTrade Chiny ma swoją siedzibę w Szanghaju – biznesowej stolicy Państwa Środka. W ramach Klubu „MT Quality” producenci mają możliwość eksportowania swoich produktów do sieci dystrybucyjnej MaxTrade China oraz franczyzy budowanej przez MaxTrade China „Panda Express”. Wszystko to sprawia, że polscy i europejscy producenci, dostają gotowy kanał dystrybucyjny na największym i najbardziej chłonnym rynku świata. Herb klubu MT Quality nawiązuje do polskich tradycji szlacheckich, jest oznaką jakości i pewności dla odbiorcy, że towar który jest firmowany herbem jest towarem wysokiej klasy.

Więcej!

Aktualności

O Firmie

„MaxTrade” Spółka Akcyjna została założona na początku 2012 roku, jako spółka córka Przedsiębiorstwa Handlowego „NOMAX”, którego aktywa obecnie szacowane są na 12.000.000 złotych.

Przedsiębiorstwo Handlowe „NOMAX” założył Waldemar Nowakowski, Prezes Polskiej Izby Handlu, Poseł na Sejm RP, wieloletni Prezes Zarządu Lewiatana Holding S.A. oraz Lewiatana Kujawy. „NOMAX” już w pierwszych latach od powstania spółki cieszył się bardzo dobrą opinią w środowisku kupieckim, roczne obroty już w 1991 roku wynosiły 60 milionów złotych. W 1994 roku „NOMAX” rozpoczął konsolidację polskiego handlu, najpierw hurtowego następnie detalicznego, w wyniku czego powstał „Lewiatan 94″’ Holding S.A.- jedna z największych sieci handlowych w Polsce licząca obecnie blisko 3000 placówek w całym kraju, której obroty roczne przekraczają 7 miliardów złotych.

Obecnie sieć „Lewiatan”, której jednym z architektów była spółka matka „MaxTrade” S.A., znajduje się w strukturach największej grupy dystrybucyjnej w Polsce – Eurocash.

Całe doświadczenie zdobyte przez „NOMAX” przenoszone jest na spółkę „MaxTrade”, bardzo szerokie kontakty z dystrybutorami w Polsce (Eurocash, Tradis), wyśmienite kontakty z Polskimi i zagranicznymi producentami, są gwarantem niezawodności.

Poznaj Chiny